Pomoc dla agresywnej 93-latki

prosze o pomoc moja babcia ma 93 lata i prawdopodobnie choruje na demencje jest agresywna zdolna do bicia swoich corek czy w polsce istnieje pomoc dla takich ludzi dodam jeszcze ze rodziny nie stac na prywatne kilnike w ktorej mozna by umiescic babcie prosze o pomoc

Psychologia

Warto byłoby skontaktować się z lekarzem psychiatrą lub neurologiem, który mógłby postawić właściwą diagnozę i być może zaproponował właściwą farmakoterapię. W większości miast można zorganizować bezpłatną pomoc dla osób starszych zwykle zajmują się tym ośrodki pomocy społecznej oraz hospicja.

Witam. Trzeba zgłosić się do Domu Pomocy Społecznej w celu pobytu tam babci czy jest to możliwe, a także można wydać pieniądze na prywatną domową wizytę na lekarza psychiatrę aby zapisał leki, zbadał babcię w domu.
Magdalena Brabec