Poprawa kontaktów intymnych w 20-letnim małżeństwie

Jak poprawić kontakty intymne w 20-letnim małżeństwie?
ponad rok temu

Dzień dobry!
Wiele zależy od tego, jakiego konkretnie rodzaju są Państwa problemy w tej sferze, gdzie pojawia się kłopot, a także - jak było wcześniej, kiedy życie seksualne było udane?
Temat jest bardzo złożony i aby uzyskać odpowiedź dostosowaną do Waszej sytuacji, polecam spotkanie z terapeutą małżeńskim.
Możecie również (każde z Was osobno lub wspólnie) sięgnąć po książki i poradniki pisane przez seksuologów i psychoterapeutów.
Pozdrawiam!