Powiększenie lewego płata wątroby a kłucie między żebrami

Witam w tomagrafii j.brzusznej wyszlo mi powiekszenie lewego plata watroby. Trzech lekarzy twierdzi,ze to nic takiego. Asp alt w normie..czasem mam klucia miedzy zebrami po prawej stronie..Dodam,ze nie bylam szczepiona na zoltaczke. Czy powinnam zrobic badania.?

Jeśli trzech lekarzy twierdzi, że wszystko jest w porządku i nie ma powodu do obaw to tak na pewno jest. Co do dolegliwości bólowych mogą mieć one prozaiczny powód czyli np. neuralgia tzn. samoistne podrażnienie nerwów obwodowych międzyżebrowych.