Poziom TSH a dawka Eurthyroxu

Witam, bardzo prosze o pilna odpowiedź, Wizytę u endokrynologa mam dopiero za dwa tygodnie. Mój wynik TSH z 3,2 spadł na 0.303 uU/ml przy normach 0.270-.4,2 . Spadł tak przy dawce 37.5 euthyrox. Nie wiem czy mam odstawić całkowicie lek do czasu wizyty, czy zmniejszyć dawkę do 25? Bardzo proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim porponuję powtózyć badanie, ocenić dodatkowo Ft3 i FT4 a do tego czasu przerwać stosowanie euthyroxu.