Problem z jędrnością skóry

Witam! Mam 25 lat (kobieta) obecnie ważę 60 kg ćwiczyłam na rowerku zrzuciłam prawie 13 kg jeden problem jaki mi został to fałdy na brzuchu szczególnie u góry mam taką jedną, której nie mogę się pozbyć. Co mam zrobić żeby moja skóra na brzuchu była jędrna?

Witam,
Problem jędrności skóry dotyczy wielu osób, które schudły.
Do jej lepszego wyglądu mogą przyczynić się następujące rzeczy:

  • ciepło-zimne natryski
  • stosowanie preparatów poprawiających stan skóry (z wyciągiem z bluszczu, gorzkiej pomarańczy, alg morskich)
  • regularne ćwiczenia
  • masaże.

Pomocne będą brzuszki, skręty tułowia, spinanie mięśni w ciągu dnia. Efekty mogą przynieść także ćwiczenia w wodzie i pływanie.

Pozdrawiam