Problem z rozstępami i powstawanie pajączków

Witam, mam problem z rozstępami używałam kremów z firmy "Slim" ale mam genetyczną skłonność do pajączków i po używaniu kremu z tej firmy zaczęły mi się one pojawiać w dużej ilości. Rozstępy mam na całych udach i pod kolanami , po bokach ud są mocno fioletowe mam 18 lat więc bardzo mi przeszkadzają nie wiem jaki preparat zastosować aby uporać się z rozstępami tak by preparat ten był skuteczny przy czym nie powodował powstawania pajączków , proszę o pomoc jakiego preparatu użyć..

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie problemy że skórą mogą mieć swoje podłoże w zaburzonej równowadze hormonalnej. Sugeruję Pani wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.