Problemy przy pielęgnacji dziecka

Witam mam ostatnio problem z moją dwu i pół miesiaczna córeczka.Na początku z gwiazdą nie było problemu kąpiel ja cieszyła po kąpieli trochę pokrzyczala ale trochę a teraz po kąpieli krzyczy tak jak by ktoś ja przypalal żywym ogniem aż sztywnieje z krzyku nie miała żadnego urazu podczas codziennej wieczornej toalety wszystko przebiegało tak samo teraz zrezygnowałam z oporządzenia jej po kąpieli robię to przed jedynie po kąpieli smaruje i ubieram ale to nie pomaga.można jakoś to zmienić ?

Milena Lubowicz

To naturalne, tak małe dzieci często się zmieniają i w tym wieku nie lubią kąpieli. Pewnie niedługo gdy dziecko zobaczy jaką frajdą może być chlapanie i zabawa w wodzie znowu pokocha kąpiele. Dopóki dziecko jest takie niespokojne po kąpaniu proszę ograniczyć do minimum wszystkie z tym związane czynności, dokładnie tak jak Pani robi, nic nie robić na siłę. I czekać na moment, gdy córeczka zobaczy jaka to zabawa.
Pozdrawiam