Problemy z osiągnięciem orgazmu i satysfakcji seksualnej a masturbacja

Witam! Moj problem polega na tym ze nie moge dojsc z partnerka mam 20 lat... Przez 2 lata bylem sam i sie masturbowalem tak srednio 3 razy w tygodniu i dochodzilem bez problemu. Sa momety z partnerka ze juz prawie ale jest jak zawsze 2h i nic... Mam pewnie uwarunkowanie masturbacyjne:/ Moje pytanie to czy da sie z tego wyleczyc zeby moj penis normalnie reagowal na pochwe:/ Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Mija z czasem. Proponuję wzmocnić stymulację penisa palcami partnerki, jak jest w pochwie niezbyt głęboko, w połowie.
To często pomaga. Także uciski palcami partnerki w rzucie prostaty, to znaczy w kroczu, między moszną a odbytem, w czasie, gdy penis jest w pochwie.
I unikać masturbacji.
W mózgu muszą się wytworzyć nowe "kody".
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Możliwe, że trochę przyzwyczaił się Pan do masturbacji, w związku z czym trudno Panu osiągnąć satysfakcję podczas stosunku z partnerką. Bardziej jednak prawdopodobne jest, że podczas stosunku z partnerką (w odróżnieniu od indywidualnej masturbacji), skupia Pan znaczną część uwagi na niej, co być może trochę Pana "rozprasza" i odsuwa w czasie osiągnięcie orgazmu. Proszę jednak nie popadać w przygnębienie. Pański stan powinien samoczynnie się poprawiać, w miarę nabierania doświadczenia i sprawiedliwego "dzielenia" uwagi - zarówno na osobę partnerki, jak i na własne doznania. W celu zwiększenia doznań, można też próbować różnych pozycji seksualnych, które będą bardziej stymulowały Pańskiego członka.

Pozdrawiam.