Przedwczesny wytrysk a zabieg obrzezania

Witam mój partner ma problem ze zbyt wczesnym wytryskiem. nie chce stosowac lekow ani wybrac sie na terapie poniewaz jestesmy ze soba dopiero pol roku. chcialabym mu jakos pomoc, ale nie wiem jak. czy moglibyscie mi cos doradzic? czy jego problem moze byc zwiazyny z obrzezaniem?

Miejmy nadzieję, że Partner zmieni zdanie, ale doradzam bardzo delikatną presję, ale konsekwentną.
Jeśli problem utrzymuje się od pół roku w stałym związku, to mało prawdopodobne, żeby sam ustąpił...
Oczywiście zakładając, że jest to regularne i dość częste współżycie.
Nie jestem też pewien, czy mamy w tym konkretnym przypadku rzeczywiście do czynienia z dysfunkcją wytrysku, gdyż nie posiadam dostatecznej ilości informacji...
Pozdrawiam.