Przyjęcie EllaOne w większej dawce

Czy jeśli zażyłam tabletkę ''dzień po'' o nazwie ''ellaOne'' więcej razy niż zalecane jest to w jednym cyklu to mogą wyniknąć z tego problemy zdrowotne? Nie znalazłam w ulotce informacji na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Każdy lek może negatywnie wpłynąć na organizm, zwłaszcza powyższy lek gdyż zawiera bardzo dużą ilość hormonów. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.