Pulsujący ucisk w zgięciu łokci i kolan

Witam. Zacznę od początku. W wieku 7 lat dostałam różyczkę, a po niej nastąpiły u mnie powikłania w postaci zapalenia stawów, do tego stopnia, że czasami uniemożliwiało mi chodzenie. Zapalenie zostało wyleczone jednak do dnia dzisiejszego (dziś mam 23 lata) podczas stanów zdenerwowania odczuwam pulsujący ucisk w miejscach- w zgięciu łokcia oraz zgięciu kolanowym.Wcześniej ten dyskomfort powstawał tylko podczas zdenerwowania,od ostatniego tygodnia ma miejsce bez powodu. Co może być przyczyną?Ania

Aleksander Ropielewski

Na podstawie podanych przez Panią informacji nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przycyzna PAni dolegliwości. W zwiążku z Pani historią medyczną sugeruję w pierwszej kolejności konsultację z reumatologiem.