Seks po antybiotykoterapii przeciwko kile a dodatnie wyniki badań

Jestem po antybiotykoterapii (doksycyklina) przeciwko kile. Leczenie przeszedłem w lutym 2013. Nadal jednak mam dodatnie wyniki wszystkich badań (listopad 2013). Lekarka uspokoja, że miana są w normie (nie podnoszą się), a ja spokojnie mogę uprawiać seks w partnerem. Wolę się upewnić, że po leczeniu - mimo dodatnich wyników - jest on bezpieczny.

W tak ważnej sprawie nie ma sensu upewniać się w internecie.
Nadal w naszym kraju obowiązuje wizyta w gabinecie, internet ma znaczenie jedynie informacyjne, jak wynika z Regulaminu tego Forum.
Pozdrawiam