Silny ból głowy i odrealnienie po wypiciu piwa

Wczoraj syn uskarżał się na silny ból głowy, zażył dwie tabletki Paracetamolu - 100 mg Ogólnie jest przemęczony stad złe samopoczucie. Po dwóch godzinach w towarzystwie kolegów wypił trzy piwa Desperados. Był dziwnie roztrzęsiony, nigdy go w takim stanie nie widziałam, miałam wrażenie jakby nie był sobą. Myślałam by zrobić badanie krwi ale czy po czasie coś wykaże Jestem zaniepokojona

Na pewno syn jest dorosły i wie co mu zaszkodziło, należy ewentualnie namówić Go na badania ogólne jeśli takie incydenty by się pojawiły bez picia alkoholu (piwo też alkohol), pzdrawiam