Skutki uboczne długotrwałego stosowania Atredermu

Pytałam już o Atrederm , ale może nie sprecyzowałam dobrze pytania. Zmieniam ostatnio często lekarzy i każdego proszę o Atrederm , ponieważ raz mi został przepisany i według mnie mi pomaga. Lekarze nie oponują , ale czy dłudotrwałe stosowanie tego leku nie ma jakiś skutków ubocznych?

Witam,
skutki uboczne opisane są w ulotce preparatu.
Powinien on być stosowany czasowo, tylko na wyraźne wskazania medyczne.
Podczas jego stosowania konieczna jest antykoncepcja