Słaby rozwój mowy u 2-letniego dziecka

Mój synek ma 2 lata i 1 miesiąc martwi mnie bo nie mówi mama tata tylko po swojemu czyli tatata na na baba o np kulko kuula na kure mu uuu haw haw. Tak poza tym rozumie co się mówi do niego pokazuje zwierzątka przedmioty wie gdzie ma czesci ciała. Czy mam udać się do logopedy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.