Stan po zabiegu urządzeniem Maximus Trilipo na owal twarzy

Dzień dobry, miesiąc temu zrobiłam 4 zabiegi urządzeniem Maximus Trilipo na owal. Poprawa jest tylko z jednej strony twarzy, z drugiej zrobił się "chomik" większy niż przed zabiegiem.Jestem załamana, proszę o pomoc.

Powinna się Pani zgłosić do wykonującego zabieg. Nie zawsze da się wszystko przewidzieć. Myślę, że wykonujący po zbadaniu Pani będzie mógł określić jakie powinny być dalsze kroki.