Stany lękowe i lęk przed samotnością u dziecka

Witam moja córka ma stany lękowe, bardzo płacze jest załamana czuje się samotna boi się z e straci tatę ze jej tata umrze bardzo tęskni po powrocie od taty. Nie przeżyła jako małe dziecko miłości tata- córka (tata jest kierowca) teraz gdy zaczął spędzać z nią czas zakochała się w nim inie może bez Niego żyć. Mieszkamy osobno 5 lat. Córka nie chce chodzic do szkoły płacze nie radzimy sobie proszę o pomoc 0

Dzień dobry,

Pozostaje Pani skorzystać z osobistej konsultacji wraz z córką u psychologa / psychoterapeuty, pracującego z młodzieżą.

Córka potrzebuje bliskości zarówno matki, jak i ojca. I jest to absolutnie naturalne dla KAŻDEGO dziecka. Grunt, aby córka nauczyła się radzić sobie z emocjami, które zapewne w niej buzują (nie tylko ze względu na sytuację rodzinną, ale i dojrzewanie, w które zapewne weszła wielkimi krokami). W związku z tym namawiam do konsultacji z psychologiem tak, aby corka mogła porozmawiać z kimś obiektywnym, absolutnie bezstronnym, jak i żeby nauczyła się metod jak radzić sobie ze swoimi emocjami. Pozdrawiam.