Stosowanie kamagry a zatrucie muchomorem sromotnikowym

Mój partner używa kamagrę. Ma martwicę obu głów kości udowych, w kwietniu przeszedł operację(ma wstawiony implant w jednym udzie).Wiem że w dzieciństwie zatruł się muchomorem sromotnikowym,ledwo uszedł z życiem. Czy może stosować kamagrę. pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner ma w wywiadzie martwicę obu głów kości udowych, zanim zdecyduje się na stosowanie kamagry Pani partner powinien skonsultować się ze specjalistą urologiem, który zbierze dokładny wywiad oraz oceni możliwość przyjmowania leku.