Stosunki seksualne z moczem

Witam, mam pytanie do seksuologa, a mianowicie mój partner przejawia trochę nietypowe zachowania seksualne. Ostatnio powiedział mi że podnieca bardzo go mocz. Mieliśmy kilka stosunków z moczem, jednakże staje się to dla mnie powoli uporczywe. Dlatego mam pytanie czy takie zachowanie jest normalne czy zalicza się to do fetyszu, który należy leczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Nie znamy świata fantazji partnera.
Bardziej istotnym jest pytanie, które sobie powinna Pani zadać: czy możliwa jest tolerancja tych preferencji i czy Pani CHCE spróbować je tolerować?
Nie można wykluczyć, że partnera mogą interesować inne nietypowe zachowania.
Świat fantazji i preferencji zachowań ma swoją dynamikę.
Czasami fantazje pozostają fantazjami do końca życia, a czasami traci się nad nimi kontrolę.

Na Państwa miejscu skorzystałbym z konsultacji specjalisty, w Szczecinie jest dr I.Jankowska-Wojniak, lekarz seksuolog. Są też zapewne seksuolodzy psycholodzy, ale nie mam wiedzy na ten temat.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl

Witam. Jeżeli takie zachowanie warunkuje gotowość partnera do seksu albo jest niezbędne do osiągnięcia erekcji bądź orgazmu to konsultacja seksuologiczna jest wskazana. Tak czy tak, na takim poziomie ogólności, na jaki pozwala konsultacja mailowa, mamy zbyt mało danych, by silić się na postawienie diagnozy - konieczna jest konsultacja i seksuologa.