Sucha, czerwona i pękająca skóra pod oczami

Witam Moj problem to sucha czerwona i piekąca skora pod oczami.Zawsze przy różnicy temperatur mi się wysuszała ale nie do tego stopnia.Teraz praktycznie mam problem normalnie z patrzeniem.Raczej nie jestem uczulony ponieważ mam to pierwszy raz w takiej formie.Proszę o poradę

Witam serdecznie,
w przypadku takich objawów warto zastosować jakiś emolient na okolicę oka, aby złagodzić skórę i natłuścić, np. Cerkopil krem pod oczy i na powieki lub Iwostin Oftalin Roll-on pod oczy.

Pozdrawiam,
ES

Witam. Proponuję wizytę u lekarza dermatologa w celu zdiagnozowania delikatnej skóry wokół oczu .Możliwe,że konieczna będzie również wizyta u alergologa. Dopiero potem będzie można podjąć kolejne, właściwe kroki zapobiegawcze.
pozdrawiam
MO