Suchy kaszel u 4-letniego dziecka

witam mój 4letni syn od 2miesiecy ma suchy kaszel byl badany i wszystko wyszlo dobrze lekarze nie wiedzą co mu jest nie ma gorączki jest rozbrykany ale caly czas kaszle jego kaszel jest taki wysiłkowy napina mięsnie szyij niekiedy taki słychać jak by kichał prosze o porade

Piotr Pilarski

Czasem suchy kaszel może utrzymywać się do 3 miesięcy po infekcji.

Pozdrawiam.