Świąd i pieczenie w okolicach intymnych

Witam, Od jakiegoś czasu odczuwam świąd i pieczenie w okolicach intymnych. kupiłam krem iladian intima stosuje go na noc , około godziny 16 odczuwam ponownie tę samą dolegliwość stosuje 2 dni. Czy to zły krem ? zastanawiam się nad gineintima kremem , czy zmienić mogę z dnia na dzień te kremy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są spowodowane infekcją. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.