Trzeszczenie w zębie po leczeniu

Mam problem z zębem.Jest to górna piątka.,Na początku była dziura w zębie i trzeba bylo borowac,na zalozenie plomby nie przyszlem.Przyszlem po 3 mies i potrzebne bylo juz leczenie kanalowe w tym zebie.Ok wszystko zrobione,po pół roku zaczeło sie takie dziwne trzeszczenie w zebie,tak jakby pecherzyki powietrza,jakby gdzies gleboko w zebie cos trzeszczalo,trwa to juz 2 lata,bylem u dentysty on powiedzial ze nic nie widzi.Zab wrazliwy na zim,ciepło i słodycz.RobilemRTGpryw.ale nic zlego nie widze

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę zgłosić się do lekarza zajmującego się leczeniem endodontycznym, jeśli trg nie wykazuje zmian najprawdopodobniej potrzebna będzie rewizja leczenia a do tego konieczny jest mikroskop i doświadczenie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Albo objawy dotyczą innego zęba, albo w zębie jest dodatkowy kanał.
Powinien Pan zgłosić się do lekarza zajmującego się leczeniem kanałowym zębów w powiększeniu - konieczna będzie rewizja.
Jednak aby leczenie stomatologiczne było pomyśle powinien Pan postępować według zaleceń lekarza!