Usuwanie wznowionego guza mózgu metodą neinwazyjną
Witam.Moja córka w 2009 r przeszła operację usunięcia guza mózgu ( torbiel naskórkowa ) w kącie mostowo móżdżkowym. Dwa dni temu tj marzec 2015 odebraliśmy wynik MR i niestety jest wzowa guza wym 15x10x8. Moje pytanie brzmi czy istnieje jakaś nieinwazyjna metoda usunięcia tego guza czy pozostaje nam tylko tradycyjna operacja ?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, niestety wydaje się, że nadal przodującą metodą jest usunięcie tego guza metodą tradycyjną jednakże proszę skonsultować się z neurochirurgiem celem poznania alternatyw i możliwości leczenia w oparciu o dokładne badanie dziecka. Pozdrawiam