Włoski na brzuchu u 24-latki

witam, wydaje mi sie ze mam wloski na brzuchu, gdy stane przed lustrem to ledwo a nawet prawie nie sa zauważalne, czy powinnam cos z nimi zrobic? czy to moja wyobraznia ze je tak bardzo zauwazam z mojego punktu widzenia?

Dzień dobry,

Jeśli są jasne, to lepiej je zostawić. Większość kobiet posiada delikatny meszek na skórze brzucha. Natomiast jeśli są dosyć widoczne, ciemne, to warto pomyśleć o fotodepilacji lub depilacji laserowej.

Dzień dobry,

Epilacja laserowa przynosi efekty tylko w przypadku włosów, które zawierają melaninę. Jeśli włoski są bardzo jasne i cienkie- odradzałabym tej metody, ponieważ nie będzie Pani zadowolona. Tzw. meszek na brzuchu jest czymś normalnym, proszę pamiętać, że patrząc na niego ,,z góry" jest on dla Pani bardziej widoczny niż dla innych osób.

Pozdrawiam serdecznie.