Woda w stawie łokciowym i obrzęk

dzień dobry mam problem, pięć dni temu w pracy na łokciu obrała mi się woda , do lekarza i pojechałem na godzine 20 Doktor obejrzeć i powiedział że nic nie będziemy z tym robić a ja myślałem ze będzie mi sciagał wode strzykawką ,Doktor zapisał mi tabletki voltaren i to wszysko ; jednak po trzech dniach zrobił mi się łokieć kolorowy podobnie jak pourazowe lecz jednak nic mnie nieboli i nie wiem czy mam czekac aż zejdzie czy jechać jeszcze raz do lekarza .proszę o poradę

Szanowny Panie, z opisu można podejrzewać, że doszło u Pana do zapalenia kaletki łokciowej. Wdrożone leczenie zachowawcze może okazać się niewystarczające i rzeczywiście w wielu wypadkach należy wykonać punkcję kaletki celem jej odbarczenia. Proponuję wizytę kontrolną u ortopedy, który najpewniej po zbadaniu Pana wykona punkcję.Pozdrawiam i zyczę szybkiegoi powrotu do zdrowia.