Wydobywający się ciemny dym z jamy ustnej po zażyciu leków

witam,po zażyciu leków wyleciał ciemny dym z buzi.. czy to normalne? leki zażyte to dolipran 500 -2szt, antybiotyk amoxicilline 125mg i witaminy.Nigdy z takim zjawiskiem sie nie spotkałem,jestem osoba nie palącą.Dym był bardzo ciemny

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza rodzinnego. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Raczej nie jest to mózliwe.