Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 2 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leków na zapalenie mięśni

Witam chłopaka strasznie bolały plecy nerki 2 miesiące chodził obolały aż poszedł do lekarza rodzinnego lekarz nie robiąc żadnych badań ani wyników stwierdził że to zapalenie mięśni osłuchał go tylko i poklepał plecy chłopak dostał takie leki Stomezul 20 mg 1x1 Naproxenum 500 mg tabletki 2x1 Keto spray forte 25 g Czy to są antybiotyki ? Czy są to dobre leki i czy pomogą? I bardzo proszę o wyjaśnienie co to jest zapalenie mięśni skąd się bierze i jakie skutki mogą być przy nieleczeniu tego
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Badania krwi - monocyty

Monocyty są to komórki układu krwinek białych, znajdujące się w szpiku kostnym. Ich wartość określa się na podstawie klasycznej morfologii. Więcej szczegółów wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

Zakładam, że chłopak jest mniej więcej w pani wieku. Takie dolegliwości są dość częste. Najczęściej lekarz stara się wykluczyć chorobę zapalną nerek. Potem rozpoznaje się mieśniobóle i daje leki p-bólowe i p-zapalne, np takie jak Naproxen. Stomezul to lek osłonowy na żołądek. Po upływie 2-3 tygodni dolegliwości powinny ustąpić samoistnie. Jeśli ból nadal będzie to trzeba zgłosić się do lekarza ponownie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy