Wynik badania a wirus opryszczki

proszę o interpretacje wyniku: Herpes simplex virus 1/2IgG przeciw ciala w kl. IgG- 4,17 {wynik ujemny <0,8; watpliwy 0,8-1,1; dodatni>1,1} przeciwciała w kl. IgM -0,22 {w. ujemny <0,8; watpliwy 0,8 - 1,1; dodatni>1,1}. cchciałabym zapytac czy mam wirusa opryszczki?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki świadczą o wcześniejszym kontakcie z wirusem, natomiast obecnie nie ma infekcji.