Wynik badania EEG 27-latki do analizy

badanie EEG prosze o interpretacje wyniku:ZAPIS Z DOMINUJACĄ CZYNNOSCIA PODSTAWOWĄ ALFA ,20 DO 50 uV,10 DO 11 Hz UKLADAJĄCĄ SIE WZECIONOWATO WYRAŻNIEJSZA W OKOLICACH TYLNOSKRONIOWO-CIEMIENIOWO-POTYLICZNYCH PRZEMIESZANA Z FALAMI BETA ,10 DO 20uV,15 DO 20 Hz ZAZNACZONYMI ZWŁASZCZA W OKOLICACH CZOŁOWO -SKRONIOWYCH.REAKCJA ZATRZYMANIA OBECNA.W CZASIE HIPERWENTYLACJI POJAWIAJA SIE W OKOLICACH SKRONIOWYCH GRUPY FALI THETA 5 Hz .RYTMICZNE BŁYSKI WYWOŁUJA WODZENIE PRZY CZESTOTLIWOSCI 9Hz I 12 Hz

Badanie EEG zawsze!!! interpretuje się w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie, zmiany w badaniu EEG występują również u ludzi zdrowych.