Wynik USG żył kończyny dolnej u 31-letniej osoby do analizy

Witam. Byłam na badaniu USG żył kończyny dolnej prawej. Żyłą odpiszczelowa wąska - w spływie ma śr. 5mm, wykazuje 2 sek.refluks zastawki ostialnej, wielosekundowy w b. dystalnych odc. seg. udowego, na goleni wydolna. Ż. odstrzałkowa spływa, wąska, wydolna. Perforatory wydolne. ŻŻ. biodrowe, udowa wspólna, udowa, podkolanowa, strzałkowe, piszczelowe tylne i przednie bez skrzeplin,odpływ dogłowowy,fazowy,spontaniczny,zastawki wydolne. Proszę o informację co oznacza ten opis? Pozdrawiam

Witam. Na podstawie przedstawionego badania - usg żył kończyn dolnych należy się domyśle, że układ żył kończyn dolnych ma Pani wydolny - błędy w opisie. Pozdrawiam.