Wyniki badań serca u 50-latki

Bardzo proszę o interpretację wyników badań (bardzo dokucza mi serce): 155 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych (16 tachykardii; 21 bradykardii) 1295 pobudzeń komorowych (845 pojedynczych przedwczesnych; 8 gromadnych; 1 bigeminii; 6 trigeminii; 183 par)

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagana jest konsultacja u prowadzącego kardiologa.