Wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym Emervel classis

W sobotę, 4 dni temu wypelnialam kwasem hialuronowym Emervel classis bruzdy Kosowo wagowe. Na drugi dzień zaczęły mi lzawic oczy, pojawiła się opuchlizna powiek gornych i wory pod oczami di połowy policzka. Tak jest do tej pory, oczy szczypia i sa zapuchniete.Dodam, że nic nie robilam w okolicach oczu. Lekarz stwierdził, że to przypadek i nie jest to od kwasu. Nie wiem co robić czekać aż minie samo czy spróbować u innego lekarza

Być może jest to zbieg okoliczności, a być może jest to wynik uczulenia na preparat lub choroba towarzysząca. Najlepiej udać się do lekarza wykonującego zabieg i raz jeszcze przeanalizować Pani historię medyczną oraz skontrolować występujące objawy. Dobrze też udać się do okulisty ( jeśli lekarz nie zaleci innego postępowania ).