Wypicie piwa po zażyciu Pramolanu

Dzień dobry ile czasu musi minąć od zażycia pramolanu aby można bezpiecznie wypić piwo. Nadmieniam że jestem w trakcie odstawienia brałam miesiąc. Jak długo lek utrzymuje się w organizmie

Lek. Tomasz Budlewski

Podaje Pani za mało informacji aby udzielić odpowiedź. Proponuję udać się do lekarza który zalecił powyższy lek.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Czas półtrwania leku wynosi około 11 godzin. Już po kilku dniach po odstawieniu leku może Pani wypić alkohol.