Zabieg wypełnienia bruzd i zmarszczek

Witam, czy jesli zdecyduje sie na zabieg wypelnienia marionetek musze placic za wizyte?Taka dostalam informacje tel.co mnie bardzo zrazilo.... Jakich wypelniaczy uzywa Pani Doktor do tych regionöw i ile kosztuje 1ml ampulki, mysle ze tylko tyle potrzebuje Pozdrawiam i prosze o odpowiedz na maila

Witam panią serdecznie,

Proszę bez urazy, ale konsultacje specjalistyczne z lekarzami, tak jak ze wszystkimi specjalistami w swojej dziedzinie, którzy poświęcili lata i ogromne pieniądze na studiowanie - są płatne. Kiedy idę po poradę do prawnika nie oczekuję od niego, że będzie się ze mną dzielił swoją specjalistyczną wiedzą bezpłatnie...
Co do rodzai wypełniaczy - pracuję na doskonałym Juvederm, StylAge i niektórych preparatach Teosyal. Cena za ampułkę jest uzależniona od rodzaju wypełniacza, jego ilości oraz techniki podania.
W przypadku "marionetek" można zastosować szczególna technikę podania i szczególny preparat Hydromax, którego cena wynosi 850 zł.

serdecznie pozdrawiam

P.S. niewidząc pacjenta trudno dyskutuje się o dobraniu leczenia - można jedynie szacować.

Jeżeli zabieg wykonujemy w tym samym dniu, w którym jest konsultacja wowczas jest ona bezpłatna. W okolicy bruzd marionetek najchętniej używam Stylage L lub Emervel deep koszt 1100zł. Czasem Radiesse.
Ostateczny wybór zależy od tego jak wygląda okolica przed zabiegiem.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka