Grudki i białe plamki po zabiegu wypełnienia ust

Witam W grudniu tego roku wypelnialam usta górna wargę u lekarza produktem juvederm - ponoć , niestety mam dziwne grudki które czuje pod językiem oraz delikatne białe plamki czym to może być spowodowane ? Dla czego sie tak dzieje ? Co mogę teraz zrobic ? Niestety z ta Panią dr teraz jest utrudniony kontakt ...czy kwas hislurynowy już nie powinien sie wchłonąc ...? Tz te grudki ? Pozdrawiam

Szanowna Pani
Wydaje mi się że opisywane przez Panią zmiany mogą wynikać z techniki podania preparatu.W niektórych miejscach jest go za dużo w innych jest za płytko i prześwituje.Proponuję kontakt z lekarzem wykonującym zabieg, cierpliwy masaż celem rozprowadzenia preparatu ew masaż falami radiowymi.Preparat jest jakościowo dobry i jeszcze powinien przez pewien czas pozostawać na swoim miejscu.

Jeżeli kwas hialuronowy był podany zbyt płytko pod skórę, takie grudni może Pani wyczuwać. Najlepiej udać się do lekarza aby rozpuścił te grudki za pomocą hialuronidazy.
Jeśli się ich nie rozpuści to powinny do 2 lat wchłonąć się.