Zachowanie 2-miesięcznego dziecka

Witam , moj synek ma 2 miesiace i gdy nosze go przodem zeby sobie popatrzyl to on w pewnym momencie napina rece i nogi i zaczyna krzyczec , krzyk nie zawsze wystepuje , co to moze oznaczac ?

Dziecko 2 miesięczne ma słabo opanowaną kontrolę głowy. Być może jest to najnormalniejszy strach w tej pozycji i czuje się niepewnie. Nie widzę też jak Pani trzyma dziecko więc ciężko mi coś więcej powiedzieć. Być może kwestia napięcie w rękach i nogach towarzyszy kolkom. Czy w innych pozycjach taka sytuacja się powtarza?