Zapach ryby z okolic penisa

Witam. Jakim octem można myć siusiaka, stosowałem różne preparaty do mycia siusiaka żele do higieny intymnej oraz zwykłe mydła ale to nic nie daje. brzydki zapach zawsze zostaje. A jak myje zwykłym octem spirytusowym siusiaka to ten zapach znika. czy mogę z takim problemem iść do urologa. mój siusiak zawsze pachnie rybą. dlatego go myje octem spirytusowym.

Umyć wodą i mydłem. Spłukać i osuszyć. Spryskać Octeniseptem (dostępny bez recepty). Tak postępować 1 x dziennie do ustąpienia zapachu.