Zastosowanie Sora Forte na wszawicę

Dostałam w tym tygodniu informację ze szkoły, że córka ma wszy. Na głowie miała czarne (?) kropki, ale znalazłam też coś brązowego łażącego. Zastosowałam Sora Forte u niej i u siebie. Przy wyczesywaniu znalazłam dwie martwe wszy u niej i jedną u mnie, trochę czarnych kuleczek też wyleciało, ale niewiele. Po umyciu i wysuszeniu czarnych kulek na głowie nie było. Ale następnego dnia znalazłam coś małego jasnego i brązowego (takie małe przecinki). Czy to wszawica czy jednak jakiś inny pasożyt??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej znalezione zostały wszy. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza. Konieczne jest kontynuowanie leczenia.