12-godzinowe opóźnienie w przyjęciu tabletki Naraya

Co zrobić ja w poniedziałek założyłam nareye a w wtorek byłam u lekarza bo chciałam receptę na nareye bo mi brakło 3tabletki niestety lekarza nie było więc w wtorek nie brałam tabletki bo nie miałam ale w środę dostałam receptę i od razu zakupiłam lek i zażyłam po 8.25 a powinam o 8rano a zawsze o 20 a już po 8rano minęło 12 godzin i w domu dopiero zobaczyłam że ma inny skład ale te same dawki. Co robić ? Mogę zażywać beż przerwy ? Nic się nie stało z ochroną jak dodałam Awita niż Nareye?

Aleksander Ropielewski

Proszę kontynuować leczenie Naraya i przez pierwsze 7 dni stosowania leku stosować dodatkowe metody antykoncepcji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski