Ból podbrzusza a badanie USG w normie

witam od 2 tygodni mojego meza 47 lat boli podbrzusze dzieje sie to pierwszy raz . robil usg ale nic nie wykazalo .bol jest to nycie ,cmienie po wyprurznieniu na jakis czas mija nie pomaga nospa lub ibuprom prosze o rade. dziekuje,pozdrawiam ania

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do swojego lekarza. Na podstawie badania będzie można określić prawdopodobną przyczynę. Jeśli lekarz uzna za konieczne zleci dodatkowe badania, ewentualnie dodatkowe konsultację bardziej specjalistyczną.