Ból podniebienia miękkiego podczas przełykania

Witam, mam problem z podniesieniem miękkim. Od tygodnia bardzo boli przy przełykaniu. Około dwa tygodnie temu miałam robioną gastroskopię, ból pojawił się zaraz potem. Ból bardzo narasta w nocy, pomaga jedynie ketonal forte, ale tylko na kilka godzin. Dodatkowo pojawia się uczucie jakby coś przykleiło się do tego języczka u wejścia do gardła. Nie mam gorączki ani kataru. Czy to może być coś poważnego?

To może być san zapalny po nieodpowiednio odkażonym gastroskopie. Wróć tam i poproś o dokumenty dotyczące procedury sterylizacji sprzętu endoskopowego tuż przed Twoim badaniem. Możesz mieć z tym duży problem zdrowotny. Walcz o swoje prawa i swoje bezpieczeństwo. W przypadku błędu lekarskiego należy Ci się odszkodowanie.