Bradykardia, tachykardia zatokowa i pobudzenia komorowe

Witam. Od 19 roku zycia zmagam sie z szybkim biciem serca do 160min. Liczne holtery wykazywały tachykardie zatokowa oraz nieliczne pobudzenia komorowe do 29 na dobę. W holterach wychodziła tez bradykardia. Raz salwa nadkomorowa z trzema pobudzeniami. Dodam ze przez te kołatania nabawiłem sie nerwicy ktora trw od kilkunastu lat. Wiele somatycznych objawów. Wiele badań nie wykazało nieprawidłowości. Dostałem lek servenon. W ulotce napisane jest ze nie wolno brac przy szybkim biciu serca.

Witam,

Gdyby szczegółowo przebadać każdego człowieka na okoliczność prawidłowości w biciu serca pewnie 90% miałoby coś stwierdzone. Na pewno to co zalecałabym to skonsultować się jeszcze raz z lekarzem na tema leku który został Panu przepisany.
Sugerowałabym również skorzystać z pomocy psychoterapeuty (polecam terapię poznawczo - behawioralną), która pomogła by Panu nauczyć się radzić sobie z lękowymi, nerwicowymi myślami.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska