Brak ochoty na seks po 3 latach związku

Witam ja mam duży problem jestem w związku z facetem 3 rok już ale on mnie nie pociąga nie mam ochoty na sex przytulanie itd od zawsze podobały mi się kobiety i to starsze ode mnie np nauczycielki wychowawczynie z moim chłopakiem nie czuje tego co przy tych kobietach czy ja jestem lesbijka

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć ani zdiagnozować Pani orientacji seksualnej. Jedynym sposobem odnalezienia odpowiedzi na to pytanie jest Pani własna refleksja nad sobą, poszukiwanie tej odpowiedzi. Pomocna w tym może być psychoterapia.
Być może jest Pani osobą heteroseksualną, a fantazje o kobietach zaspokajają inne potrzeby psychologiczne, nie seksualne, a przyczyny braku ochoty na seks z partnerem są zupełnie inne.
Być może jest Pani (jak bardzo wielu ludzi) osobą biseksualną i mogą fascynować Panią seksualnie osoby obydwu płci.
Być może jest Pani osobą homoseksualną i Pani potrzeby dotyczą przede wszystkim kobiet.
Zachęcam do konsultacji z psychologiem i rozważenia podjęcia terapii, aby spróbować odkryć i uporządkować w sobie te kwestie. Jednocześnie jednak czasami taki proces dojrzewania i poznawania siebie trwa i nie ma niczego złego ani niepokojącego w tym, że odpowiedzi na te pytania mogą nie przyjść łatwo ani szybko.

Pozdrawiam!