Brak plamienia z odstawienia tabletek

WITAM , mam problem otóż od dwoch lat stosowałam plastry Evra W zeszłym miesiacu lekarz zmienił mi Evrę na tabletki NarayaPLUS .Pierwszą tabletkę wzięłam w dniu j kiedy odklejalam plaster miesiączki z odstawienia nie miałam.Dzisiaj wieczorem będe brała trzecią tabletkę (białą) i krwawienia z odstawienia nie mam .Co moze być powodem braku krwawienia .Czy te tabletki powodują zanik krwawienia z odstawienia?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ciężko powiedzieć co może być przyczyna ale często zdarza się zatrzymanie krwawienia i może to być skutek uboczny takiej terapii. Proszę o konsultację z ginekologiem gdyby sytuacja się powtarzała bądź Panią niepokoiła. Pozdrawiam.