Brązowe plamienia przy stosowaniu Vixpo

1.5 miesiaca temu zaczęłam brać moje pierwsze tabletki Vixpo. Przez cały miesiąc występowało u mnie plamienie. Ginekolog zmienił mi tabletki na Rigevidon. Sytuacja się jednak powtarza.. Dzisiaj mam wziąć 11 tabletkę. Zaraz po okresie wystąpiło delikatne brązowe plamienie, natomiast dzisiaj krwawienie. Co mam robić? Co dzieje się z moim organizmem ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy, które u Pani występują mogą występować przy pobieraniu wymienianych przez Panią preparatów i jest to jeden ze skutków ubocznych powyższej terapii. Proszę o konsultację z lekarzem ginekologiem i ewentualnie przerwać bądź zmienić dotychczasową terapię jeżeli odczuwa Pani dyskomfort. Pozdrawiam.