Co mogą oznaczać zawroty głowy od 2 miesięcy?

Witam serdecznie od 2 miesięcy mam zawroty głowy do tego niepokój osłabienie jakby szyję miało mi rozsadzić. Miałem robione wyniki z krwi wszystko w normie tomografia głowy wszystko ok. Co może być przyczyną. Mężczyzna 54 lata.

Musi Pan iść do laryngologa, zawroty często są pochodzenia błędnikowego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.