Co może oznaczać uczucie ciężkości nóg i rąk?

dzień dobry od pewnego czasu męczy mnie ciężkość nóg a czasami też rąk. Nogi czasami są takie dziwne że jak chodzę mam wrażenie że zaraz odmówią mi posłuszeństwa i się przewrócę. od 6 lat cierpię na nerwicę lekową, mam zmiany dyskopatyczne w odcinku lędźwiowym a od niedawna cukrzycę jednak nie stosuję jeszcze leczenia. Z czego to wynika.
KOBIETA, 37 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry.

Opisane objawy prawdopodobnie są wynikiem nie leczenia chorób przewlekłych.

Warto udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu/rodzinnego w celu oceny stanu zdrowia i diagnostyki aby ustalić odpowiednie leczenie.

Proszę nie bagatelizować opisanych objawów.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta