Co można zrobić z odstającym brzuchem?

Witam, jestem osobą szczupłą, przy wzroście 170cm ważę 58kg, regularnie chodzę na siłownię na zajęcia typu tbc, step, zumba więc ruchu mi nie brakuje. Mam problem z brzuchem. Nie jest on ,,tłusty", aczkolwiek on odstaje od reszty ciała i wygląda brzydko. Staram się go wciągać przy noszeniu sukienek, ale to efekt krótkotrwały :) Chyba mam taką budowę ciala...:( Jak mogę to zmienić?

Witam serdecznie,

Cieszę się, że aktywności Pani nie brakuje ale na wymarzony brzuch wpływa także a nawet przede wszystkim zdrowa dieta. Po pierwsze wyeliminuje Pani sód, potrawy tłuste i słodycze oraz pije pani dużo czystej wody mineralnej. Zadba Pani również o regularność posiłków. Podczas treningów proszę robić więcej ćwiczeń na mięśnie brzucha a by go wzmocnić. Powodzenia!

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk