Co oznacza diagnoza z holtera?

Co oznacza diagnoza z holtera. Rytm zatokowy średnio 74/min (Od46/min do 151/min). Pobudzenie dodatkowe komorowe 887/d,pojedyncze. Bez pauzy 2sec.

Opis oznacza, że serca pracowało z częstością od 151/min do 46/min, zdarzyło się 887 dodatkowych pobudzeń komorowych - czyli serce wykonało dodatkowe skurcze, które miały swój początek w komorach. Proponuję kontrolę u kardiologa. Pozdrawiam.